Witek Home

Godziny
otwarcia

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

10:00 - 20:00

niedziela (handlowa)

10:00 - 18:00

Witek Home to centrum wyposażenia wnętrz, które działa na polskim rynku od blisko trzydziestu lat. Od początku istnienia marka stawiała na unikatowość i niepowtarzalność oferowanych produktów, takich jak meble i porcelana. Dziś Witek Home to firma prężnie rozwijająca się, która odważnie kroczy w przyszłość, ale nie zapomina o swoich korzeniach.

Pierwsze centrum wyposażenia wnętrz pod szyldem Witek otwarto w Modlniczce koło Krakowa. Twórcom przyświecała jasna idea: chcieli stworzyć centrum, w którym klienci znajdą niepowtarzalne meble, wyjątkową porcelanę i unikatowe dodatki do wyposażenia wnętrz. Jednak wszystko, co znajdowało się w salonie miało być utrzymane w panujących trendach.

Także dziś jest to myśl, która przyświeca działaniu firmy. Bo dziś Witek Home to aż 11 salonów na terenie całej Polski, w których klient może kompleksowo wyposażyć niemal każde wnętrze.

Wysoka pozycja na rynku jest wynikiem wyjątkowego podejścia do prowadzenia biznesu. Tak było i w wypadku Witek Home. Ogromna wrażliwość i dbałość o jakość to cechy, które wybijają się na pierwszy plan. Dotyczy to zarówno produktów, jak i ich unikatowego wzornictwa. Jednak równie ważna była i jest dbałość o profesjonalne doradztwo i najlepszą jakość obsługi klienta.

Jednak centrum Witek Home ciągle obserwuje co dzieje się w trendach. W efekcie nowe technologie coraz mocniej wkraczają w plany rozwoju firmy.

Link: https://witek.pl/

Trwające promocje

Brak nadchodzących promocji