BEL-POL

Godziny
otwarcia

poniedziałek - piątek

10:00-20:00

sobota

10:00-20:00

niedziela (handlowa)

10:00-19:00

Bel-Pol zajmuje się sprzedażą materiałów wykończenia wnętrz z siecią ponad 70 specjalistycznych salonów w całej Polsce. Oferuje asortyment podłóg laminowanych, naturalnych podłóg drewnianych oraz drzwi.


Podłoga i drzwi kształtują wygląd oraz charakter wnętrza, dlatego powinniśmy wybierać je bardzo starannie. Bel-Pol oferuje ogromny asortyment podłóg i drzwi w szerokiej gamie wzorów, wykończeń i kolorów. W salonach Bel-Pol wykwalifikowany personel chętnie pomoże wybrać wymarzone drzwi i podłogi, a montażyści wykonają ekspercki pomiar i montaż w domu klienta.

Firma BEL-POL powstała w 1991 roku. Od początku istnienia oferowała nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe, poprawiające komfort mieszkania.

Z czasem stało się to misją firmy:
"Zaspokajanie potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach najwyższej jakości nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz - zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie."

Rokrocznie firma osiąga wzrost przychodu, niezależnie od koniuktury. Osiagany przychód plasuje nas w gronie największych firm w branży.
Bez wątpienia jest największą w Polsce firmą specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi.
Sukces i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach 600 osobowej załogi.

Trwające promocje