Komunikat w sprawie wznowienia pracy sklepów od dnia 4 maja 2020 r.

Szanowni Państwo

Od dnia 4 maja 2020 r. zostały zniesione niektóre ograniczenia w działaniu centrów handlowych, w związku z czym większość sklepów i punktów usługowych w centrum handlowym Okęcie Park wznowiła działalność. Wciąż jednak istnieją pewne ograniczenia:

  1. Lokale świadczące usługi sportowo-rekreacyjne takie jak ścianka wspinaczkowa czy park trampolin pozostają zamknięte do odwołania.
  2. Lokale i punkty gastronomiczne mogą sprzedawać napoje i posiłki wyłącznie na wynos. Obowiązuje zakaz spożywania jakichkolwiek posiłków i produktów w przestrzeni komunikacyjnej centrum handlowego.
  3. Na terenie centrum handlowego istnieje obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę, zgodnie z obowiązującym prawem.
  4. Wyłączone są z użytku strefy relaksu oraz strefy odpoczynku (włączając w to ławki) – prosimy o nie korzystanie z nich.
  5. Ograniczenie w korzystaniu z parkingów: na wszystkich parkingach dozwolone jest parkowanie wyłącznie na co drugim miejscu parkingowym – prosimy o zastosowanie się do tych ograniczeń.
  6. Ograniczenie w korzystaniu z toalet: w pomieszczeniach toalet może jednocześnie przebywać ograniczona liczba osób. Informacja o maksymalnej liczbie osób korzystających zostanie umieszczona na drzwiach wejściowych do toalet – prosimy o stosowanie się do wytycznych.

Dodatkowo w poszczególnych sklepach mogą istnieć inne ograniczenia i zasady, o których poinformuje Państwa personel danego sklepu. Prosimy o bezwzględne podporządkowanie się tym zasadom.

O wszelkich zmianach w funkcjonowaniu centrum handlowego Okęcie Park będziemy informować na bieżąco poprzez komunikaty na stronie internetowej www.okeciepark.pl

Zalecamy też śledzenie oficjalnych informacji w Serwisie RP gov.pl

 

Zarząd Centrum Handlowego Okęcie Park, 04.05.2020r.